CW010R5600KE733
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW010R5600KE733
JLCPCB Part #
C1820353
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 560mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS