CW01061R90KE73
MFR.Part #
CW01061R90KE73
JLCPCB Part #
C1811719
Description
-65℃~+350℃ 13W 61.9Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS