CW0105R000KE733
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW0105R000KE733
JLCPCB Part #
C3535482
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 5Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS