CW0105R000JK69
MFR.Part #
CW0105R000JK69
JLCPCB Part #
C1827623
Description
-65℃~+350℃ 13W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors