CW0105K100JR69
MFR.Part #
CW0105K100JR69
JLCPCB Part #
C1820692
Description
-65℃~+350℃ 13W 5.1kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors