CW010560R0KE123
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW010560R0KE123
JLCPCB Part #
C1436843
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 560Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS