CW01054K00KE733
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01054K00KE733
JLCPCB Part #
C1822956
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 54kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS