CW01051R10KE73
MFR.Part #
CW01051R10KE73
JLCPCB Part #
C1811821
Description
13W 51.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS