CW01051R10KE123
MFR.Part #
CW01051R10KE123
JLCPCB Part #
C1436500
Description
-65℃~+350℃ 13W 51.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS