CW0104R700KE73
MFR.Part #
CW0104R700KE73
JLCPCB Part #
C3503264
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS