CW0104R000JK69
MFR.Part #
CW0104R000JK69
JLCPCB Part #
C1827628
Description
-65℃~+350℃ 13W 4Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors