CW0104K780KE733
MFR.Part #
CW0104K780KE733
JLCPCB Part #
C1817771
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.78kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS