CW0104K780KE73
MFR.Part #
CW0104K780KE73
JLCPCB Part #
C3434769
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.78kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS