CW01038R30KE73
MFR.Part #
CW01038R30KE73
JLCPCB Part #
C1811693
Description
13W 38.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS