CW01033K90KE733
MFR.Part #
CW01033K90KE733
JLCPCB Part #
C1821850
Description
-65℃~+350℃ 13W 33.9kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS