CW01030K10KE73
MFR.Part #
CW01030K10KE73
JLCPCB Part #
C3466678
Description
-65℃~+350℃ 13W 30.1kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS