CW0102K400KE733
MFR.Part #
CW0102K400KE733
JLCPCB Part #
C3453638
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.4kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS