CW01021R50KE73
MFR.Part #
CW01021R50KE73
JLCPCB Part #
C3376533
Description
-65℃~+350℃ 13W 21.5Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS