CW01021R50JE73
MFR.Part #
CW01021R50JE73
JLCPCB Part #
C1811648
Description
-65℃~+350℃ 13W 21.5Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS