CW01020K00KE123
MFR.Part #
CW01020K00KE123
JLCPCB Part #
C1437942
Description
13W 20kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS