CW0101R160KE733
MFR.Part #
CW0101R160KE733
JLCPCB Part #
C1816499
Description
1.16Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS