CW0101K550KE73
MFR.Part #
CW0101K550KE73
JLCPCB Part #
C1814015
Description
-65℃~+350℃ 1.55kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS