CW01012K00KE73
MFR.Part #
CW01012K00KE73
JLCPCB Part #
C3387463
Description
-65℃~+350℃ 12kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS