CRCW25129R53FKEG
MFR.Part #
CRCW25129R53FKEG
JLCPCB Part #
C3999455
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS