CRCW25126K20JNEG
MFR.Part #
CRCW25126K20JNEG
JLCPCB Part #
C4163114
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS