CRCW2512619RFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512619RFKEGHP
JLCPCB Part #
C4148756
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS