CRCW25125R10JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25125R10JNEGHP
JLCPCB Part #
C4259578
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS