CRCW2512560KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512560KFKEGHP
JLCPCB Part #
C4163140
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS