CRCW251247K0JNEH
MFR.Part #
CRCW251247K0JNEH
JLCPCB Part #
C2123041
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS