CRCW2512470RJNEGHP
MFR.Part #
CRCW2512470RJNEGHP
JLCPCB Part #
C4267476
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS