CRCW25123K90JNEH
MFR.Part #
CRCW25123K90JNEH
JLCPCB Part #
C2123055
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS