CRCW2512360RJNEH
MFR.Part #
CRCW2512360RJNEH
JLCPCB Part #
C2123070
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS