CRCW25122R70JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25122R70JNEGHP
JLCPCB Part #
C1705773
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS