CRCW25122K87FKEG
MFR.Part #
CRCW25122K87FKEG
JLCPCB Part #
C4234271
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS