CRCW25122K50JNTG
MFR.Part #
CRCW25122K50JNTG
JLCPCB Part #
C2143081
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.5kΩ 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount