CRCW25122K21FKEH
MFR.Part #
CRCW25122K21FKEH
JLCPCB Part #
C2125543
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS