CRCW25122K20JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25122K20JNEGHP
JLCPCB Part #
C2089678
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.2kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS