CRCW25121R50JNEG
MFR.Part #
CRCW25121R50JNEG
JLCPCB Part #
C3008969
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS