CRCW25121K30JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25121K30JNEGHP
JLCPCB Part #
C1702841
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1.5W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS