CRCW251219K1FKEG
MFR.Part #
CRCW251219K1FKEG
JLCPCB Part #
C2125011
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS