CRCW2512150RJNTG
MFR.Part #
CRCW2512150RJNTG
JLCPCB Part #
C2143028
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount