CRCW2512100RJNEG
MFR.Part #
CRCW2512100RJNEG
JLCPCB Part #
C2151228
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS