CRCW201078K7FKEFHP
MFR.Part #
CRCW201078K7FKEFHP
JLCPCB Part #
C4049366
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS