CRCW201051K0JNTF
MFR.Part #
CRCW201051K0JNTF
JLCPCB Part #
C4181576
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount