CRCW2010360RJNTF
MFR.Part #
CRCW2010360RJNTF
JLCPCB Part #
C3992120
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount