CRCW201030K0JNTF
MFR.Part #
CRCW201030K0JNTF
JLCPCB Part #
C3990409
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount