CRCW2010100RJNTF
MFR.Part #
CRCW2010100RJNTF
JLCPCB Part #
C4110879
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount