CRCW2010100KFKEFHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW2010100KFKEFHP
JLCPCB Part #
C2075766
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS