CRCW1218866KFKEK
MFR.Part #
CRCW1218866KFKEK
JLCPCB Part #
C2143830
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS