CRCW121833K0JNEK
MFR.Part #
CRCW121833K0JNEK
JLCPCB Part #
C2142955
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS